Neuvěřitelno & 4 Two-Reelers with Max Davidson

Max Davidson_banner_neuveritelno_davidson

17.5. v Praze máte možnost navštívit následující představení: 4 Two-Reelers with Max Davidson s doprovodem Neuvěřitelna. Asi sto minut s bláznivými komediemi, které režíroval Leo McCarey a produkoval Hal Roach. Hraje Max Davison a další geniální zapomenutá i znamější jména němého hollywoodského filmu jako například: Martha Sleeper, mladý Spec O’Donnell, Stan Laurel, Oliver Hardy, Charley Chase a Marion Byron. Výjimečně se bude promítat z 35 mm a z 16 mm filmového pásu v kině Ponrepo, v Praze. Bonnská kinotéka půjčí nám do Ponrepa 3 z 4 filmů. Možná to bude jediná možnost vidět tyto filmy v republice.

Více detailů zde: https://www.facebook.com/events/668209276704289/
A tady nějaké úryvky z naší práce.

Brzo na viděnou,

Neuvěřitelno

 

***
On May 17 Neuvěřitelno will present for the first time in Prague its newest work: 4 Two-Reelers with Max Davidson, a 100-minute program of crazy comedies directed mostly by Leo McCarey and produced by Hal Roach.

The casts of the films include the hilarious German Jewish comedian Max Davidson, the famous Stan Laurel, Oliver Hardy, Charley Chase and the forgotten stars Marion Byron, Martha Sleeper and the young Spec O’Donnell.

The screening will take place at Kino Ponrepo, Prague on May 17; Bonner Cinematheque will kindly provide 3 titles on both 35 mm and 16 mm films. It could be the only chance to see these films in the Czech republic.

More info here: https://www.facebook.com/events/668209276704289/
And here some excerpt from our score.

Hope to see you soon,

Neuvěřitelno

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s